O firmie

Firma TECHMOT Wiesław Ptak Spółka Jawna działa w Proszowicach koło Krakowa już od wielu lat oferując Klientom bogatą ofertę części zamiennych i akcesoriów do wielu popularnych marek samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Nasz asortyment to również części do motorów, motorowerów, skuterów oraz quadów. Majsterkowiczom polecamy szeroki wybór elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, materiałów ściernych oraz artykułów metalowych. Nasza działalność opiera się na sprzedaży detalicznej oraz hurtowej.

Oferujemy towar najwyższej jakości w najniższej możliwej cenie, wyłącznie z legalnych źródeł i opatrzonych gwarancją producenta. Stałym Klientom gwarantujemy atrakcyjne rabaty. Realizujemy również zamówienia indywidualne na części nietypowe oraz oferujemy niezbędne części potrzebne do wymiany konkretnego podzespołu (np. tłumik + wieszak, obejmy, uszczelki śruby, sprężyny, itp.). W sklepie posiadamy urządzenie do zarabiania końcówek przewodów hamulcowych miedzianych, które wykonujemy od ręki według potrzeb Klienta. Doświadczony personel służy Klientom poradą techniczną.

Dbamy o nieustanne poszerzanie naszego asortymentu oraz stały dostęp do oferty naszych dostawców (do naszej dyspozycji mamy 500 tysięcy pozycji), dzięki czemu produkty, których chwilowo nie mamy w magazynie, uzupełniamy w bardzo krótkim czasie według potrzeb naszych Klientów. Profesjonalna obsługa i zadowolenie naszego Klienta to podstawowy cel jaki sobie stawiamy.

W tym roku postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy działający pod adresem www.Techmot24.pl, dzięki któremu planujemy dotrzeć do Klientów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, dziękujemy za zaufanie i życzymy satysfakcji z dokonania zakupu w naszym sklepie.

Z wyrazami szacunku i poważaniem

inż. Wiesław Ptak, Bogusław Ptak
właściciele